Turnaje 2011/12
Polanka 21.1.2012
Hráli : Míchal, Vavrečka, Sládek, Kasan, Mokroš, Krupička, Kolář, Konvička, Burkert, Vrobel, Nábělek.
SKUPINA A SKUPINA B
1. POLANKA 1. SVINOV
2. PORUBA 2. HEŘMANICE
3. MUGLINOV 3. OLDŘIŠOV
4. PALKOVICE 4. RYCHVALD
5. HLUČÍN 5. POVAŽSKÁ B.
--------------------------------------------------------------------
Naše zápasy
ZÁKLADNÍ ČÁST
8:17 Svinov – Heřmanice 1 : 0 G: Burkert
9:25 Svinov – Považská 4 : 0 G: Sládek 2, Konvička, Vrobel
11:07 Svinov – Oldřišov 1 : 1 G: Burkert
12:49 Svinov – Rychvald 3 : 0 G: Sládek 2, Burkert
FINÁLE:
Svinov - Palkovice 1 : 2 po penaltách. G: Sládek V utkání jsme měli převahu, ale při penaltách nás opustilo štěstí.
POŘADÍ:
1. Palkovice
2. Svinov
3. Hlučín
Nejlepším střelcem turnaje vyhlášen Michal Sládek - 5 gólů.
Bílovec 9.-11.12. 2011
Účastnila se družstva: Spišská Nová Ves, Fulnek, Bohemians 1905, FC Baník Ostrava, FC Vítkovice 1919, MFK Frýdek-Místek, SFC Opava, Sturm Graz, Wodzislaw Odra, MFK Košice, Slovan Bratislava, Západoslovenský výběr, NK Jarenina, ŠSK Bílovec,OFS Nový Jičín, Svinov
Hráli:
Míchal, Charvát, Vavrečka, Pitala, Sládek, Mokroš, Kolář, Krupička, Burkert, Valent ,Sedláček, Sýkora, Pitala, Lichovník
Naše zápasy:
Pátek
11:34 Odra Wodzislav 4 : 0
13:46 Bohemians 1905 13 : 2 G: Burkert 2
18:14 Baník Ostrava 13 : 0
Sobota
10:50 Slovan Bratislava 7 : 2 G: Sládek,Lichovník
13:46 Spišská Nová Ves 4 : 1 G: Pitala
16:20 Sturm Graz 8 : 2 G: Lichovník, Valent
18:54 MFK Frýdek-Místek 5 : 0
Neděle zápas o 15. místo
9:00 Fulnek - Svinov 3 : 4 po penaltách G: Sládek 2, Burkert 1 (Penalty Sládek, Sýkora, Burkert všichni dali, soupeř 1x minul )
Hor. učiliště 19.11.2011
Ročník 1999 a mladší
Zápasy:
Základní skupina
S - Istebné 2 : 1 G: Pitala, Kolář
S - Heřmanice 2 : 0 G. Sládek, Kasan
S - Prešov 0 : 6
S - MFK Ostrava 1 : 1 G: Burkert
Postoupili jsem do finálové skupiny ze 2. místa
Finálová skupina
S - Povážská Bystrica 0 : 0
S - Vítkovice 1 : 4 G: Kolář
S - Slávia Opava 3 : 2 G: Kasan, Burkert 2
Celkově jsme skončili na 4. místě s ohledem na sílu zúčastněných mužstev lze konečný výsledek považovat za úspěch.
Hráli: Míchal, Kasan, Charvát, Pitala, Sládek, Mokroš, Kolář,Krupička, Burkert
Konečné pořadí
1. Prešov
2. Považská Bystrica
3. Vítkovice
4. Svinov
Sareza 17.11.2011
Turnaj ročník 2000 a mladší
Zápasy:
Základní skupina
S - Třebovice 1 : 0 G: Kolář
S - St. Bělá 1 : 1 G: Burkert
S - Ludgeřovice 3 : 0 G: Burkert, Konvička, Švidrnoh
Semifinále
S - Petřkovice 2 : 0 G: Burkert, Konvička
Finalová skupina:
S - Vratimov 0 : 3
S - Poruba 1 : 1 G: Burkert
S - Vřesina 1 : 0 G: Kolář
Výsledky bez záruky
Pořadí: 1. Vratimov, 2. Poruba, my jsme skončili na krásném 3. místě
Hráli: Vavrečka, Krupička, Knedla,Nábělek, Burkert, Kolář, Švidrnoh, Konvička, Vrobel